Lëshohet me qira

Shitet nga: Ahmet 23 Shk 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qira në lagjen Dardania afër furrës "Arena".Banesa është e mobiluar dhe ka këtë renditje:sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo dhe një ballkon shumë të shfrytëzuar.Është në katin përdhesë dhe është e lirë nga data 01.03.2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim