Lëshoi banesen me qira në daradni vetem per fami..

Shitet nga: Ragip stublla 03 Mar 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoi banesen me qira bl-9 llam.A/3 Drdani
në lagjen Bill Klinton te viva marketi
banesa ka këtë renditje:
sallon kuzhin+tryezari 2 dhoma gjumi
2 banjo 2 tarasa ngrohje qendrore klima
është e mobiluar lëshohet vetëm pë familjar
qmimi 350 €
tel:044/196609 dhe 049/789742
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim