Lëshojë banesë me qera në Ulpiane

Shitet nga: Person privat 20 Maj 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa i ka dy dhoma(dhoma e ndejës +kuzhina dhe dhoma e fjetjes) , banjo, ballkon dhe koridor.
Banesa i ka dritaret e plastikës dhe është e izoluar .
Banesa është e pajisur me gjitha orendit e nevojshme për banim(siq shihet në foto)

044819281 +37744819281 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim