Lëshoj Banesën me Qerra tek Sllovenia Sporti

Shitet nga: Lulzim 16 Shk 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Lshoj banesën me qerra tek Sllovenia Sporti me hapsir 60 m2 e mobiluar mire me te gjitha pajisjet e nevojshme.Banesa ka dhom gjumi ,dhom pritje me kuzhin,ballkon,banjo dhe korridor me hapsir te mjaftueshme.
Aktualisht eshte vetem nje foto e vjeter pa frigorifer i cili tani është por se shpejti do i vendos te tjerat .sigurisht qe ju preferoni ta shihni edhe vet pavarësisht fotove.

Viber +377/44/588-880
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim