Lëshoj banesë me qira në Breg të Diellit

Shitet nga: Haki 18 Pri 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen me qira në lagjen Bregu i Diellit (Banesat e Standardit ) nga data 1 Qershor 2015.
Banesa ështe komplet e mobiluar dhe nuk lëshohet për studenta..
Çmimi me marrëveshje.
Për më shumë kontaktoni: 044 183 248.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim