Lëshoj banesën me qera në lagjen Ulpiana

Shitet nga: Prishtina Estate 08 Qer 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qera në lagjen Ulpiana. Banesa është në katin e I - rë, dhe ka dhomën e ditës me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon, ngrohje qëndrore (Termokos) ,....Banesa ështe e renovuar në tërsi , dhe ipet për afarizëm, zyre, (Sallon Ondulimi, me të gjitha paisjet) ejt... Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel... ose na vizitoni në web faqen tone....

Qmimi 500 Euro

045 77 44 77
038 500 111
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim