Lëshoj banesën me qira në qendër të Prishtinës

Shitet nga: banesameqira 20 Mar 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qira në qendër të Prishtinës rr. ,,MUSTAFË KRUJA,, mbrapa Teatrit Kombëtar afër ,,4 Llullat,,.Banesa eshtë në objekt të ri,është shumë mirë e mobiluar (me mobile të reja).Banesa është në katin e dytë (2),përbëhet nga 1 dhomë gjumi ,dhomë dite me kuzhinë,banjo wc dhe 1 ballkon Çmimi 260€ në muaj.(depozita e obligar)(Ujë ka 24 orë), Për info në tel 044600280 ose 049 860071
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim