Lëshoj banesën me qira te Sheshi “Bill Klinton“

Shitet nga: Agimi 10 Mar 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qira te Sheshi “Bill Klinton“ afër Stacionit te policise Nr.4, ne Prishtine , banesa ka tri dhoma, kuzhine , ballkon,banjo , nxemje qendrore nga termokosi , dere te blinduar. Uje 24 ore . Banesa eshte komplet e renovuar.
Banesa eshte afer Shkolles se mesme Xhevdet Doda dhe shkolles Shtjefen Gjeçovi.

Banesa ka parking te mjaftueshëm.


Tel: 044/65 99 95 & 049 455 722

Viber: 0037744182313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim