Lëshoj banesën me qira

Shitet nga: Bashkim 19 Shk 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet te Qafa"rr.Josip Rela" eshte komplet e mobiluar një dhomë gjumi , sallon , kuzhinë ,banjo dhe ballkon , kati i VI , objekti ka ashensor dhe kamera .Për më shumë infromata ju lutem na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim