Lëshoj banesen me qera në lagjen Bregu i Diellit

Shitet nga: Prishtina Estate 28 Dhj 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen me qera në lagjen Bregu i Diellit, banesat e ONTEX-it Banesa është në katin e pestë dhe ka 85m2, ka sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, 1 ballkona, ngrohje qendrore, oborr, vendëparking, e mobiluar komplet. Ka ujë, rrymë dhe sigurim 24 orë.
Qmimi 400 Euro


045 77 44 77
038 500 111
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim