Lëshoj banesen me qera në lagjen Kalabria

Shitet nga: Prishtina Estate 28 Gsh 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen me qera në lagjen Kalabria (kullat e arabëve). Banesa është në katin e VI-të, dhe ka 115m2, ka sallon me kuzhinë, tri dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkona, dhe është e mobiluar komplet. Ka ujë 24 orë.
Qmimi 300 Euro


045 77 44 77
038 500 111
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim