Lëshoj banesen me qera në lagjen Ulpiana

Shitet nga: Prishtina Estate 30 Mar 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa luksoze në lagjen Ulpiana, dhe ka këte renditje: Sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, ballkon, banjo, nxemje qëndrore etj.. Banesa ka 65 m2 dhe ësht ne katin e dyte. Për më shumë informata mund te na kontaktoni ne këta Nr. tel. ose ne web faqen tone...

038 / 500 - 111
045 / 774 - 477
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim