Lëshoj banesen me qera në lagjen e Spitalit

Shitet nga: Prishtina Estate 17 Pri 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen me qera në lagjen e Spitalit. Banesa është në katin e dytë dhe ka 50m2, ka sallon me kuzhinë, një dhom gjumi, banjo, 1 ballkona, ngrohje qendrore, vendëparking, e mobiluar komplet. Ka ujë dhe rrymë 24 orë.
Qmimi 250 Euro
Për më shumë ju lutemi na kontaktoni në këta Nr. Tel.. ose na vizitoni në web faqen tone....


038 / 500 - 111
045 / 774 - 477
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim