Lëshoj banesen me qera ne prishtine ne lagjen ka..

Shitet nga: Lirim 23 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen me qera ne prishtine ne lagjen kalabria ne banesat e arabve kulla e 6shte kati i 7te ,banesa ka ashensorin dhe eshte e gjere dhe epershtatshme per nje familje,ka sallonin me kuzhine +enet ,tri dhoma,dy banjo.per me shume info:045699269
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim