Lëshoj banesen me qira te Sante ne Prishtine

Shitet nga: Shpetim Azemi 27 Shk 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen me qira ne Prishtine . 2 dhomëshe, kuzhinë me trapezari, banjo, dhe me të gjitha mobilet , në gjendje shume te mire . Banesa gjindet te Santea ne katin e 8 – te në Dardani ( Mbrapa ALBIT – it )
Mob : 044 442 428
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim