Lëshoj banesen me qira te Sante ne Prishtine

Shitet nga: Shpetim Azemi 13 Mar 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen me qira ne Prishtine . 2 dhomëshe, kuzhinë me trapezari, banjo, dhe me të gjitha mobilet , në gjendje shume te mire . Banesa gjindet te Santea ne katin e 8 – te në Dardani ( Mbrapa ALBIT – it ) Mob : 044 442 428
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim