Lëshoj katin e shtepise me qera ne Prishtine

Shitet nga: Agimi 31 Maj 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Jap me qera katin e pare te shtepise, me hyrje te veqant, ne Prishtine , ne Rr. “Xhavit Ahmeti “ Nr. 6. Shtepia gjendet perballe Toukbaqes dhe ka: dy dhoma dhe kuzhine, Koridor , Banjo , Uje 24 ore pa nderprer. Oferta vlene vetem per familjar.
Shtepia posedon edhe garazhe. Vende shum i qete.
Te interesuarit mund ti shfrytezojne dy kat te shtepise (5 dhoma , dy kuzhina dhe dy banjo).Tel: Vala : 044/ 234 235 & ipko 049 62 69 59
Viber: +37744182313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim