Lëshoj me qera banesën një dhomshe në Ulpianë

Shitet nga: Arnis Dumani 03 Gsh 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj me qera banesën një dhomshe - 50 m2. Ka sallonin dhe kuzhinen që janë të lidhura + koridorin, banjon dhe ballkon. Është në katin e 4-të dhe ka lift. Banesa është e mobiliuar. Banesa gjendet ne Ulpianë, në rrugën Egnatia. Cmimi i qirasë është 220 Euro / muaj. Lëshohet për kohë të gjatë dhe preferohen familjarët.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim