Lëshoj me qira zyrën në bulevardin Bill Clinton ..

Shitet nga: Kushtrim 06 Mar 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj me qira zyrën në bulevardin Bill Clinton në Prishtinë.
Zyra gjendet në katin përdhes me 4 dhoma, banjë dhe korridor.
Zyra ka kuadraturë prej 75 m2.
Zyra ka parking për 1 veturë.
Objekti në të cilën gjendet zyra është me kompani ndërkombëtare.
Objekti gjendet në udhëkryq dhe ka mundësi shumë të mirë reklamimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim