Lëshoj shtëpin me qera ne Prishtine

Shitet nga: Edita 06 Pri 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Lëshojmë katin e tretë të shtëpisë , shtëpia është komplet e mobiluar , sallon dhe kuzhinë bashk, dhome gjumi , banjo dhe shpajz . Shtëpia gjindet rrugën kryesore për Germi (afër shkollës Normale). Për më shumë informata kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim