Lëshoje banes me qera te Qafa,afer shkolles Meto..

Shitet nga: Petrit 05 Mar 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banes me qera te Qafa afer shkolles Meto Bajraktari. Banesa gjendet ne katin e 1, eshte e mobiluar dhe e pershtatshme shume per familjar, por mundet edhe zyre apo diqka tjeter. Per me shume informata kontaktoni ne 044-659-271
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim