Lëshojmë Banesë me qera

Shitet nga: Rexhep 25 Nën 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka sipërfaqe prej 65m2 ( një sallom me kuzhinë, një dhomë gjumi, koridor, banjo dhe ballkon )është në katin e tretë . Banesa gjendet në afërsi të OSBE-së dhe Viva Fresh Store dhe është e banushme menjëherë. Për më shume informata na kontaktoni ne nr 044223380 dhe 044156132
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim