Lëshojme banes me qera ne Kalabri- Emshire.

Shitet nga: Egzona 27 Mar 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma të gjumit, sallon me kuzhine dy banjo.
Banesa është komplet e mobiluar dhe është e pershtatshme për banim.

Cmimi: 300 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim