LESHOHET BANESA ME QERA TE SANTEA

Shitet nga: agim 21 Sht 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: lagja Dardania te SANTEA
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
LESHOJ BANESEN ME QERA TE SANTEA KATI I DYTE
ESHTE E MOBILUAR DHE E RENOVUAR
KA 2 DHOMA DHE KUZHINEN
E PERSHTATSHME PER BANIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim