LESHOHET BANESA ME QIRA NE QENDER TE PRISHTINES ..

Shitet nga: PRONARJA 29 Qer 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne qender kompleksi Qafa,banesa eshte e renovuar ne stil europian e posarenovuar me te gjitha te reja,banesa posedon klimatizim,ngrohje qendrore,kuzhina eshte komplet me te gjitha paisjet ku perfshihet edhe enlarsja mikrovala ka banjo me masazher dhe me te gjitha paisjet e tjera te reja,mobilet e reja,banesa leshohet per afatgjat perparsi kane qiftet dhe te huajit nderkombetaret ose ndonje familjar per student nuk leshohet,banesa ngjitur ka nje podrum lloj dhome ,per me shum info kontaktoni ne numrin e tel : 049-43-63-61
Cimimi i negociueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim