LESHOHET BANESA ME QIRA

Shitet nga: Butrint 23 Tet 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   36 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne lagjen Kalabria afer MAXI market, jo banesat Arabe, banesa eshte e kompletume, banesa ka dhome dhe kuzhine bashk, nje dhome e fjetjes, ballkon, banjo, banesa eshte e mobilume me televizor Led etj EXTRA siq shihet ne foto , xhama plastike, interfon etj, qmimi eshte 220 euro i negociushem pak!
VEREJTJE: Agjensionet mos mu lajmroni. numri i kontaktit: 044 333 135, O49 333 135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim