LESHOHET ME QERA BANESA NE BREG TE DIELLIT (bane..

Shitet nga: Bleard 06 Mar 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet me qera banesa ne lagjen Bregu i Diellit (banesat e kuqe) te posta e vogel
Lagjeja është e qete dhe ka parking te mjaftushem.
Banesa leshohet me qera per kohë te gjatë për familjar ose për studente-a
Banesa eshte ne katin e dytë
Banesa eshte e mobilume dhe e gatshme per banim

Banesa ka kete renditje :
koridorin
banjon
kuzhinen me trepezari dhe një krevet per fjetje
dhomen e dites qe shfrytezohet edhe si dhomë e fjetjes dhe
ballkonin

Na kontaktoni ne tel:

044 180 781
049 197 349
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim