LESHOHET ME QERA BANESA NE BREG TE DIELLIT TE PO..

Shitet nga: Bleard 03 Mar 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

205 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera banesen te posta e vogel (banesat e kuqe) ne katin e dyte.

Banesa eshte e pershtatshme per qift te ri ,apo femra qe punojn

Lagjëja ku eshte banesa eshte shume e qete dhe me parkingje.

Banesa eshte e mobilume dhe e gatshme per banim

Banesa ka kete renditje :

1 koridori,
2 kuzina me trepezari me një krevet per fjetje,
3 dhoma e dites qe shfrytezohet edhe si dhome gjumi dhe
4 ballkoni

Per informata ne tel :

049 197 349 dhe
044 180 781
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim