LESHOHET ME QERA BANESA NE LAGJEN EMSHIR OSE KAL..

Shitet nga: Vegim 04 Gsh 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOHET BANESA ME QERA NE LAGJEN EMSHIR OSE KALABRIA

BANESA GJINDET NE LAGJEN EMSHIR OSE PERBALL UBT-s
OSE ME SAKTESISHT NE OBJEKTIN E EXDC-S
BANESA PERBEHET PREJ
1 DHOME GJUMI
1 SALLON
1 KUZHINE
1 BANJO
1 BALLKON
1 KORIDOR
BANESA ESHTE KOMPLET E MOBILUAR EDHE EKSTRA KA OXHAK,DHE NXEMJE QENDRORE
BANESA ESHTE NE KATIN E PESTE DHE LESHOHET PER AFAT TE GJAT
BANESA LESHOHET VETEM PER FAMILJAR OSE QIFT
NDERTESA VEZHGOHET NON STOP ME KAMERA SI DHE ASHENSORET JAN ME QIPA QE SMUND TE SHFRYTEZOHEN GJITHQYSH
QMIMI PER KONTRAT MINIMUM 1 VJEQARE ESHTE 275+13 EURO PER MIRMBAJTJE TE ASHENSORIT,KAMERAVE,NDRIQIMIT,PASTRIMIT ETJ
QMIMI MUND TE NEGOCIOHET PAK VARET PREJ KONTRATES

PER ME SHUME INFORMATA:

+377 45 666 775 ( Viber & WhatsApp)
+377 44 495 205
+386 49 495 205

QE NGA ORA 08:00-23:59

OSE PERMES KETYRE FAQEVE NE FACEBOOK

AGJENSIONI PATUNDSHMERIVE UNNIVERSAL-linku => https://www.facebook.com/AgjensioniUnniversal?fref=ts

SHITBLERJE TE NDRYSHME-linku => https://www.facebook.com/SherbimeTeNdryshme?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim