LESHOHET ME QIRA BANESA 82m2

Shitet nga: gani 20 Shk 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira por edhe shitet banesa 82.70m2 ne katin e 8-te (jug) Banesa ka kete renditje : 1) qendrim ditor(Sallon) 2)kuzhina dhe trepezaria 3)dhome fjetje 4)dhome fjetje 5)banjo dhe wc 6)koridor 7)ballkon Banesat i nderton firma "INZHENJERINGU"Ferizaj.me tradit mbi 15 vjeqare banesat gjinden te stacioni i fundit i bregut te diellit (Banesat e bardha)ose 10m stacioni i autobusit nr. 4 Banesat jane ne perfundim e siper mund te shiqohen prej 8-17.uje rryme 24 ore kyqja e nxemjes qendrodre me termokosin . Nr. kontaktues 044 249463 pamja e baneses ne jug Banesa 3-Dhomëshe 82.70m² Qëndrimi ditor 21.86 m² Kuzhina & tërpezaria 1 1.48 m² Dhomë fjetje 13.48 m² Dhomë fjetje 11.14 m² Banja &WC 4.90 m² Korridori 9.26 m² Ballkoni 3.64 m² Bruto sipërfaqe: 82 .70 m² Banesa eshte e mobiluar ,e pa banuar me pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim