LESHOHET ME QIRA BANESA NE QYTET 2 DHOMESHE E MO..

Shitet nga: Dr. N 19 Shk 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
leshohet me qira banesa komplett e mobiluar me aparatura moderne dhe mobile te reja.

banesa i ka dy dhoma, ndodhet perball parkut te qytetit, na katin e katert
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim