LESHOHET URGJENTISHT ME QERA LOKALI NE QENDER T..

Shitet nga: DINI 11 Mar 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 21 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOHET ME QERA LOKALI NE QENDER TE QYTETIT PERBALLE MINISTRIS SE PUNEVE TE BRENSHME RRUGA FEHMI AGANI .LOKALI LESHOHET PER AFARIZEM-AVOKATUR, DHE LESHOHET VETEM PER KOHE TE GJATE .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim