LESHOHET URGJENTISHT ME QERA LOKALI NE QENDER T..

Shitet nga: Dini 18 Mar 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 21 m2
Komuna: Prishtinë
Lshoj me qera ne qender te prishtines per avokatur-afarizem ne katin e par dhe ka nje banjo te vogel per me shum info 049 220 054
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim