LESHOHET ZYRJA ME QIRA N'DARDANI, SHUM QMIM TARS..

Shitet nga: Zyre Dardani 25 Mar 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 69 m2
Komuna: Prishtinë
Gjendet ne Dardani SU 6/6-L.B2 te banesat e kalterta,
Ka paradhomen, banjo, dhe tri njesi.
eshte ne katin e pare, dhe eshte vend shume i qete per ambient te punes.
Poashtu posedon podrumin e cila perfshin 3 metra2. ( E CILA MUND TE SHFRYTZOHEt PER ARKIVA)


Mund te perdoret per , Ordinance, Laborator, Zyres reprezentuse, call center, consulence, agjencion marketingu etj etj....................................................
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim