LESHOI BANESEN ME QERA AFER SHTEPIS SE PLEQVE

Shitet nga: Niti 24 Jan 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoi banesen me qera afer shtepis se Pleqve . Banesa eshte 74 M2 ka dy dhoma gjumi,Sallon me Kuzhine Shpajzi,Banjo dhe Ballkon siq shifen edhe ne foto. Banesa gjendet ne rrugen Ismajl Dumoshi kati i dytë.

Lshohet me qera Vetem per Familjarë .


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim