LESHOJ BANESE ME QERA NE LAGJEN DARDANIA

Shitet nga: leonard 03 Sht 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   199 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qera ne lagjen ''Dardania'' perballe fitnesit FITIN
banesa eshte ne katin e 5-te ka sallon kuzhine e mobiluar komplet dhe shume e pershtatshme per ndonje qift apo edhe deri ne 4-persona.TEL:044 701 321
044 924 016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim