LESHOJ BANES ME QERA - ULPIAN mbrapa AAK-s

Shitet nga: Kastriot 23 Shk 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera komplet te mobiluar .
Banesa gjendet ne Ulpian ne katin e 3 , mbrama AAK-s
Banesa ka sallon me kuzhin dhe dhome te fjetjes ,


Kontakto : +37744211671
Viber : +37744211671
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim