LESHOJ BANES ME QERA te BANESAT E BARDHA

Shitet nga: Banesa 25 Shk 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banes me QERA ne bregun e djellit te Banesat e Bardha.

Banesa eshte ne katin e 1 dhe ka keter renditje

- sallon+kuzhin
- 1 dhome gjumi
- wc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim