LESHOJ BANES ME QERA AFER PARKUT TE QYTETIT

Shitet nga: Behar 15 Maj 00:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera , Banesa gjendet afer parkut te qytetit perndryshe te SLLOVENIJA SPORTIT afer Albi Market. Banesa posedon 2 dhoma 1 kuzhin dhe Banjon
Nr.Kontaktues : 045 381 129 mund te me shkruni dhe ne viber +377 45 38 11 29
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim