LESHOJ BANES ME QERA NE ULPIJAN AFER TREGIT

Shitet nga: shkelqim 22 Mar 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne ulpijan afer tregut banesa ka sallon dhom gjumi kuzhin ndamas banjo si dhe parking te mjaftushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim