LESHOJ BANES ME QERA

Shitet nga: Bajram 19 Mar 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne lagjen e spitalit.Banesa osht ne katin e 3 me lift ,eshte e mobiluar.Ka dy dhoma gjumi sallon kuzhin banjo koridor shpajz dhe dy teresa.Per me shum info 044194901
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim