LESHOJ BANES ME QIRA

Shitet nga: Miradije xhemshiti 22 Shk 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne Emshir ( banesat e arapve ) . Banesa ka dy dhoma , sallon , kuzhin , banjo dhe dy ballkona .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim