LESHOJ BANESA ME QERA

Shitet nga: Valdrin 01 Mar 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesa me qira afer Hotel Siriusit 50 metra me lart per mbi Albi Market.
Banesa Posedon,
Sallon me kuzhin,dy dhoma gjumu dhe ,banjo eshte e kompletuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim