LESHOJ BANESE ME QERA NE LAGJEN DARDANIA

Shitet nga: leonard 18 Shk 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen Dardania te parku i ri
Banesa eshte ne katin e 2 te ka sallone kuzhine 2 dhoma gjumi e mobiluar komplet dhe shume e pershtatshme per banim QMIMI :250euro
TEL:049 100 069
viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim