LESHOJ BANESE ME QERA NE EMSHIR TE BANESAT E ARA..

Shitet nga: BAnesa 18 Shk 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj garsionierke me qira ne dardani te bashkesia lokale (te Parku)

Banesa eshte ne katin e 3. e Pershtashme per qift dhe studenta.

Info: 045/305-000 049/544-774
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim