LESHOJ BANESE ME QERA TEK SLOVENIA E SPORTIT

Shitet nga: rrahim 09 Shk 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera tek Sloveni e Sportit, mbi market Albi.banesa ka nje sallon nje dhom fjetje, nje kuzhine, banjo sI dhe ballkoballkon.eshte me te gjitha paisjet si dhe ka edhe nxemje qendrore, liftin etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim