LESHOJ BANESE ME QERA

Shitet nga: N.N 10 Mar 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoje banese me qera ne breg te diellit (aktashi I).Banesa eshte ne katin e VI-te dhe ka siperfaqe 40 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim