LESHOJ BANESEN 2 DHOMSHE ME QIRA NE QENDER

Shitet nga: bajram 26 Shk 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj naesen me qira ne qender mbrapa teatrit kombetar.
banesa ka kete renditje, salloni me kuzhine, nje dhome gjumi banjo koridor shpajz dhe ballkoni.
eshte e pamobiluar ka vetem kuzhinen.vetem per familjare ose qift, studenta jo.
qiraja 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim