LESHOJ BANESEN 2 DHOMSHE ME QIRA NE QENDER

Shitet nga: bajram 11 Mar 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen 2 dhomshe me qira ne qender mbrapa teatrit kombetar.
banesa ka kete renditje, salloni me kuzhine ,nje dhome gjumi, banjo, koriidor, ballkon dhe nje shpajz.banesa eshte e pamobiluar, ka vetem kuzhinen.lweshohet vetem per familjare ose qift ,studenta jo.
per me
shum tel ne nr 044 745 025
qmimi 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim