LESHOJ BANESEN 2 DHOMSHE ME QIRA NE QENDER

Shitet nga: bajram 24 Mar 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen 2 dhomshe me qira ne qender, mbrapa teatrit kombetar.
banesa ka kete renditje salloni me kuzhine, nje dhome gjumi shpajz ballkon koridor dhe banjo.
banesa eshte e pamobiluar ka vetem kuzhinen.
vetem per familjare ose qift.
qmimi 200 euro. per me shume info kon ne nr. 044 745 025
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim